Blog

  1. VÝPREDAJ ZA BABKU (20)
  2. Poškodená parafínová vanička

Poškodená parafínová vanička


ID5111
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 02/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Parafínová vanička s príslušenstvom. Jej poškodenie nemá vplyv na funkčnosť prístroja. Ide o malé preliačinky vo vnútri vaničky. Tie neovplyvňujú chod ani funkčnosť. Ide skôr o estetickú vadu. V sade je jeden parafín 450g, návlek na ruku, návlek na nohu, mriežka a štetec. Pre minimálne naplnenie vaničky sú potrebné 3-4 parafíny.
šírka 25.5 cm
dĺžka 32.5 cm
výška 17.5 cm
farba žltá, oranžová
štítok Zľava

Parafín je potrebné nechať rozpustiť vo vaničke na približne 30 minút. Tú zapojíte do elektrickej siete a vložíte do nej 3-4 balenia parafínu podľa vlastného výberu. Pred aplikovaním roztopeného a teplého parafínu si ruky, alebo nohy vydenzifikujte. Na nanesenie môžete využiť štetec, alebo jednoduchší spôsob je namáčanie do parafínu. Ak sa rozhodnete pre druhý spôsob, tak hneď po namočení ruku, alebo nohu vyberte a opakujte postup viackrát. Ak je už parafín nanesený v dostatočnej vrstve, ruky a nohy obaľte do mikroténového sáčka, alebo fólie a pre lepší efekt prehriatia použite ešte termo návleky. Pri zábale zrelaxujte aspoň 20 minút a po dobe pôsobenia jednoducho odstráňte ztuhnutý parafín z rúk a nôh odlúpnutím.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2021