Návody a inšpirácie

  1. VÝPREDAJ ZA BABKU (35)
  2. Ružový gél LONEL so zlatým leskom 005 5ml

Ružový gél LONEL so zlatým leskom 005 5ml


ID2405
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme 32 kusov
Svetloružový gél so zlatou perleťou. Vhodný na celoplošné trvácne lakovanie nechtov i na jemné zdobenie. Bez problémov ho môžeme aplikovať na gélové aj... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Svetloružový gél so zlatou perleťou. Vhodný na celoplošné trvácne lakovanie nechtov i na jemné zdobenie. Bez problémov ho môžeme aplikovať na gélové aj akrylové nechty, ako aj na nechty vymodelované polygélom. Farebný gél je stredne hustý a dobre pigmentovaný. V UV lampe tvrdne 2 minúty. Použitím Dula lampy je čas polymerizácie len 30 až 60 sekúnd. Výpotok utrieme čističom gélu až úplne na záver.
farba ružová
výška 2.5 cm
dĺžka 3 cm
šírka 3 cm
objem 5 ml

Zlatý lesk

Ružový UV gél je s jemným zlatým leskom. Nanášajte ho opatrne aby nezatekal ku kožičke. Pred nanášaním gél premiešajte. Urobiť tak môžete štetcom alebo pomarančovým drievkom. Gél je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. 

zlatý lesk

Ako naniesť perleťový UV gél

Gél pred použitím opatrne premiešame. Má dobrú kryciu schopnosť a nanášame ho v 2 tenkých vrstvách. Pri aplikácii perleťových gélov je veľmi dôležitý dokonale vytvarovaný podklad, pretože perleť zvýrazní aj ten najmenší nedostatok či nerovnosť. Pri nanášaní pracujeme tak, aby na nechte v perl eti nebolo vidno ťahy štetcom. Gél polymerizuje v 36W UV lampe 2 minúty, alebo v 9W lampe 4-5 minút. Po vytvrdnutí neodstraňujeme lepkavú vrstvu, pretože vďaka nej sa vrchný gél lepšie naviaže.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024