Návody a inšpirácie

YarnArt Merino Exclusive 100g 220m


ID9490
Pletacia aj háčkovacia priadza, ktorá sa hodí na hrubšie úplety. V ponuke jednofarebné kĺbka v sýtych aj jemných farbách s návinom až 220 m. Celý popis
Cena od 3.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Pletacia aj háčkovacia priadza, ktorá sa hodí na hrubšie úplety. V ponuke jednofarebné kĺbka v sýtych aj jemných farbách s návinom až 220 m.

Priadza Merino Exclusive

Tento model priadze patrí medzi zimné. Má unikátnu funkciu izolácie tepla ovčej merino vlne. Vaše originálne úplety Vám poslúžia ako termo. Vlakno priadze ja hrubšie, úplety tak rýchlejšie vznikajú. Na dotyk príjemná a hebká priadza, ktorá neškriabe. Akrylové zloženie jej dodáva pevnosť a odolnosť aj pri praní. Výrobca odporúča prať v práčke na 30° a sušenie pozvoľne. Vhodné je aj ručné pranie. Na hrubší dámsky sveter s číslom veľkosti 38 vychádza spotreba na 500g.

Použitie

Je vhodná na všetky teplejšie úplety ako sú čiapky, šály, svetre, čelenky. Na pletenie doporučujeme ihlice a háčik veľkosti 5 mm.

  • Zloženie: 50 % ovčia merino vlna, 50 % akryl
  • Rozmery: hmotnosť 100 g, dĺžka 220 m
  • Veľkosť ihlíc a háčika: 5 mm
  • Hotový produkt:  šály, čiapky, svetre, čelenky, kabátiky, deky
  • Údržba: pranie v práčke na 30 stupňov, sušiť pozvolne, nežehliť, čistiť chemicky bežným spôsobom, nebieliť, nesušiť v sušičke


Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024