Návody a inšpirácie

Madame Tricote Paris Angora Batik 100g 550m


ID14311
Priadza Angora Batik je zmesová priadza s podielom mohéru, angora vlny a akrylu. Angora vlna pochádza zo srsti angorského králika, patrí medzi najjemnejšie... Celý popis
Cena od 2.69 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Priadza Angora Batik je zmesová priadza s podielom mohéru, angora vlny a akrylu. Angora vlna pochádza zo srsti angorského králika, patrí medzi najjemnejšie prírodné vlákna a je ľahšia a hrejivejšia ako ovčia vlna. Je vhodná pre jesenné a zimné úplety. Táto melírovaná priadza má postupný prechod krásnych sýtych farieb. Kĺbko návinu má až 550 m. Ideálna pre ľahké celoročné úplety.

Priadza Angora Batik

Na dotyk vzdušná a mäkká priadza je vhodná na ručné pletenie aj háčkovanie. Táto priadza má dlhý, postupný prechod farieb, úplety tak vytvárajú jedinečný farebný vzor. Priadza je vďaka akrylovej zložke mäkká a pevná. Mohérové vlákno je veľmi chlpaté a pomerne dlhé. Mohérové priadze sa zvyčajne skladajú z jednej základnej nite, z ktorej vybiehajú  dlhé chlpaté vlákna. Pre najlepší efekt je vhodné mohérové priadze spracovávať veľmi voľnou  technikou, čo zabezpečí, že základná niť vytvára mriežku a chlpaté vlákna vypĺňajú medzery. S touto priadzou vytvoríte vzdušný, ľahučký a krásne jemne lesklý úplet. 

Použitie

Hotovému výrobku dodá dokonalý vzhľad, či už ju použijete samostatne alebo v kombinácii s inými priadzami. Ideálna pre modely čiapky, svetre, sukničky, svetríky a mnoho ďalších módnych doplnkov. Na pletenie doporučujeme ihlice veľkosti 4 až 4,5 mm.

  • Zloženie: 10% mohér, 10% angorská vlna, 80% akryl
  • Rozmery: hmotnosť 100 g, dĺžka 550 m
  • Veľkosť ihlíc a háčika: ihlice 4 - 4,5 mm, háčik 5 - 5,5 mm
  • Hotový produkty: šatky,šály, vestičky, svetríky
  • Údržba: pranie v práčke na 30 stupňov, sušiť pozvolne, nežehliť, čistiť chemicky bežným spôsobom, nebieliť, nesušiť v sušičke


Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024