Návody a inšpirácie

Himalaya Everyday Big Colors 100g 80m


ID8309
Hrubá verzia Everyday. Priadza je viacfarebná, melírovaná. Radíme ju medzi zimné priadze. Je antipílingová, teda vhodná aj na časté pranie, po ktorom sa... Celý popis
Cena od 3.55 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Hrubá verzia Everyday. Priadza je viacfarebná, melírovaná. Radíme ju medzi zimné priadze. Je antipílingová, teda vhodná aj na časté pranie, po ktorom sa nežmolkuje. Vyrobená z odolného a pevného akrylu.

Priadza Everyday Big Colors

Patrí medzi pestrofarebné hrubšie priadze zo skupiny Everyday od Himalaya. Klbko vlny ponúka 80 m a hmotnosť 100 g. Široká škála farieb vám umožňuje kombinovať farby a prácu s viacerými pripojenými vláknami. Tento model je melírovaný a obsahuje kombináciu viacero na seba nadviazajúcich, ale aj opozitných farieb, ktoré vytvárajú originálne vzory.

Akryl- Má textúru ako vlna, ľahko nesplstnatie, jednoducho sa perie, odoláva škvrnám. Používa sa ako náhrada vlnených výrobkov alebo sa s vlnou často miesi. Je pružný a mäkký. Jeho obrovské plus je ale v tom, že nehryzie. 

Antipílingová- znamená, že priadza sa vďaka svojmu odolnému zloženiu nežmolkuje. 

Použitie

Priadza je ideálna pre teplejšie úplety na chladnejšie dni ako sú čiapky, šály, svetre, ponožky. Vlákno priadze je hruhšie, mäkké a preto vaše úplety rýchlo vznikajú. Doporučujeme veľkosť ihlíc 9 mm.

  • Zloženie: 100 % akryl
  • Rozmery: hmotnsť 100 g, dĺžka 80 m
  • Veľkosť ihlíc a háčika: ihlice 9 mm
  • Hotový produkt: svetríky, čiapky, šály, ponožky
  • Údržba:pranie v práčke na 40 stupňov, sušiť v sušičke pri nízkej teplote, nežehliť, môže sa chemicky čistiť, ale nebieliť.


Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024