Návody a inšpirácie

Himalaya Dolphin Big 200g 80m


ID9594
Hebká detská priadza je vyrobená z polyesteru. Dolphin Big je hrubšia verzia priadze Dolphin baby. Vhodná nie len pre deti. ale aj na pletenie hračiek... Celý popis
Cena od 5.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Hebká detská priadza je vyrobená z polyesteru. Dolphin Big je hrubšia verzia priadze Dolphin baby. Vhodná nie len pre deti. ale aj na pletenie hračiek či hrejivých prikrývok. Patrí medzi zimné priadze.

Priadza Dolphin Big

Hrejivá zimná mäkká priadza. Má hrubé, hebké a našúchorené vlákno príjemné na dotyk. Práve tie vlastnosti ju zaradzujú medzi detské priadze. Pokožku nedráždi a nehryzie. Vhodná je na pletenie väčších či menších úpletov pre deti. Návin má 80 m. V ponuke sú jednofarebné odtiene. Vlákno vlny je hrubšie a veľmi dobre sa s ním pracuje. Vlna krásne drží tvar.

Použitie

Priadza je ideálna pre teplejšie úplety na chladnejšie dni ako sú čiapky, šály, svetre, ponožky, deky, vankúšiky. Doporučujeme veľkosť ihlíc 12 mm a háčika 10 mm. 

  • Zloženie: 100 % polyester
  • Rozmery: hmotnsť 200 g, dĺžka 80 m
  • Veľkosť ihlíc a háčika: ihlice 12 mm, háčik 10 mm
  • Hotový produkt: svetríky, čiapky, šály, ponožky
  • Údržba: pranie v práčke na 40 stupňov, sušiť v rozprestrenej vodorovnej polohe, nežehliť, môže sa chemicky čistiť, ale nebieliť.


Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024