Blog

Náhrdelník s príveskom Swarovski v tvare kvapky

L&S BOHEMIA

ID4639
L&S BOHEMIA
Na sklade Máme už len 1 kúsok!
Elegantný dámsky náhrdelník vo farbe Crystal AB s jedinečným tvarom kvapky. Náhrdelník sa pri každom pohybe rozžiari odleskmi svetla. Retiazka pôsobí veľmi... Celý popis
Naša cena 14.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Elegantný dámsky náhrdelník vo farbe Crystal AB s jedinečným tvarom kvapky. Náhrdelník sa pri každom pohybe rozžiari odleskmi svetla. Retiazka pôsobí veľmi decentne so zapínaním na karabínku a možnosťou nastavenia dĺžky náhrdelníku. Tento Swarovski náhrdelník neobsahuje nikel, čím znižuje výskyt alergických reakcií. Rhódiovaná retiazka je dlhá 40 až 46 cm. Rhódiované šperky nečernajú a nevyvolávajú alergické reakcie na pokožke. Dodávame ho v darčekovej krabičke.
štítok Novinka
farba číra

A takto to vyzerá na krku  

Na fotke môžete vidieť približnú dĺžku Swarovski náhrdelníka a taktiež aj krásny, žiarivý lesk, ktorý si jednoducho zamilujete. Retiazka má dĺžku 40cm s možnosťou predĺženia o 6cm podľa potreby každej majiteľky. Týmto šperkom určite zažiarite a oslníte okolie. 

ilustračné foto na krku

Zabalené v darčekovej krabičke

Tento Swarosvki náhrdelník vám doručíme zabalený v darčekovej krabičke. Vhodný je aj ako darček pre mamu, sestru, babku či priateľku, ktorý im zaručene vyčarí usmev na tvári. 

Darčeková krabička

Informácie od výrobcu

Certifikát originality si môžete stiahnuť tu

Vážená zákazníčka, vážený zákazník ďakujeme vám za zakúpenie našich ručne vyrobených šperkov, pre ich výrobu boli použité kryštály Swarovski Elements.

Zásady nutné pre predĺženie životnosti týchto bižutérnych šperkov:

  • nenechávajte si šperk pri plávaní, sprchovaní, umývaní rúk
  • nenechávajte si šperk pri nanášaní parfumu, krému alebo iných kozmetických  prípravkov
  • šperk odložte pred spaním
  • odložte šperk pred športom

Reklamáciu nie je možné uznať:

  • v dôsledku nedodržania vyššie uvedených zásad
  • v dôsledku prirodzeného opotrebenia
  • v dôsledku mechanického opotrebenia
  • v dôsledku poškodenia čistiacimi alebo chemickými prostriedkami

Náhrdelník s príveskom kvapky, pôsobí na krku veľmi luxusne vďaka kryštálu Swarovski Elements. Prívesok je spolu s náhrdelníkom, ktorý je vyrobený podľa zdravotných noriem rovnako ako aj osadenie prívesku. Preto šperk neobsahuje kovy ako je nikel, olovo a kadmium a vďaka tomu je vhodný aj pre alergikov. Zaujímavé a precízne brúsenie kryštálu vynikne pri dopade svetla, čo má za dôsledok krásne farebné odlesky. Prívesok je vo veľkosti 2,5 cm. Pre dlhšiu živostnosť šperku dodržujte pokyny výrobcu.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2021