Blog

Ideal macrame Dream obláčik 30 x 21cm


ID26040
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme 14 kusov
Kreatívna pomôcka v tvare obláčika s nápisom DREAM je ideálna pre dozdobenie uzlíkovou macrame technikou. Obrys obláčika slúži na uviazanie špagátov a... Celý popis
Naša cena 3.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Kreatívna pomôcka v tvare obláčika s nápisom DREAM je ideálna pre dozdobenie uzlíkovou macrame technikou. Obrys obláčika slúži na uviazanie špagátov a šnúr alebo tiež pompónov. Bohatú pestrofarebnú dúhu dotvoríte pomocou rozčesatelných špagátov alebo pletených šnúr. Vhodné sú macrame špagáty Natana, Bobbiny, Retwisst alebo Mila. Drevená šablóna je vyrobená z preglejky s hrúbkou 3mm. Celkový rozmer je 30 x 21cm. Šírka obrysu je 1cm. Drevo je neopracované, jeho povrch môžete maľovať alebo inak dozdobiť.
šírka 30 cm
dĺžka 21 cm
zloženie drevo

Upozornenie

V dôsledku vyrezávania produktov laserom sa môže vyskytnúť na produkte jemne opálené miesto, čo nepredstavuje závadu a nie je dôvodom na reklamáciu. Zhnednuté opálené miesta sa dajú jednoducho odstrániť brúsnym papierom alebo ďalšou povrchovou úpravou ako napríklad maľovaním, dekupážou alebo dodatočným vypaľovaním vlastných motívov.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024