Návody a inšpirácie

Tmavo ružový UV gél LONEL 053 5ml


ID1795
Vašu objednávku odošleme ešte dnes! Máme 16 kusov
UV gél vhodný na celoplošné nanášanie na gélové alebo polygélové nechty. Tento farebný UV gél je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Nanášajte ho v dvoch... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

UV gél vhodný na celoplošné nanášanie na gélové alebo polygélové nechty. Tento farebný UV gél je stredne hustý a dobre pigmentovaný. Nanášajte ho v dvoch až troch tenkých vrstvách. Dĺžka polymerizácie je v UV lampe 2 minúty a v Dual lampe 30 až 60 sekúnd. Pri tvrdnutí gélu sa na jeho povrchu vytvára lepkavý výpotok, ktorý sa javí ako nevytvrdnutý UV gél. Je to bežná súčasť gélových nechtov.
farba ružová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Farba UV gélu

UV gél je po nanesení a vytvrdnutí sýtej ružovej farby. Nanášajte ho na nechty v dvoch vrstvách a po vytvrdnutí utrite výpotok pomocou čističa gélu. Ako konečnú vrstvu použite vrchný UV gél. Dodá nechtom lesk. 

farba

Nanášanie gélu

UV gél si pred nanesením rozmiešame kovovým perom alebo štetcom. Je stredne hustý a silne pigmentovaný, preto má dobrú kryciu schopnosť. Na nechty ho nanášame v tenkých vrstvách 2 krát. Každú vrstvu dáme do lampy vytvrdnúť na 2 minúty. UV gél nanášame opatrne aby nezatiekol ku kožtičke. Ak zatečie, musíme ho odstrániť ešte pred tým ako ho dáme do lampy. Na záver je potrebné zafixovať vrchným gélom, čím prinavrátime nechtom lesk.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024