Blog

Fuksiový UV gél lolli pop 5g

SILCARE

ID1814
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledných 23 kusov
Farebný UV gél od Silcare, base one. Je vhodný na maľovanie alebo na zdobenie nechtov. Tvrdne v UV lampe 2 minúty. Na povrchu sa vytvára lepkavý výpotok,... Celý popis
Naša cena 4.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Farebný UV gél od Silcare, base one. Je vhodný na maľovanie alebo na zdobenie nechtov. Tvrdne v UV lampe 2 minúty. Na povrchu sa vytvára lepkavý výpotok, ktorý v prípade potreby môžete otrieť čističom gélu.
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
farba červená

Gél na mliečnom tipe

Gél je stredne hustý. Nanáša sa jednoducho pomocou plochého štetca na celý povrch nechtov. Môžete ho tiež využiť iba na nejaké zdobenie. Každú vrstvu UV gélu je potrebné nechať uschnúť v UV lampe. V 36W uschne za 2 minúty. Nezabudnite použiť tiež konečnú vrstvu. Tou je číry gél, a ten vráti farbe lesk. Lepkavý povlak po vytvrdnutí odstránite čističom a buničinou. Ak chcete nechty ozdobiť, ozdoby naukladajte do ešte nevytvrdnutého gélu. 

gel na mliecnom tipe

Postup pri nanesení tohto gélu je veľmi jednoduchý. Vďaka dobrej konzistencii nie je potrebné ho nanášať veľa. Na necht ho naneste v tenkej vrstve 2 až 3 krát. Gél tvrdne v UV ale aj v DUAL lampe za 30 až 90 sekúnd. Má tmavo červenú farbu. Je vhodný na nalakovanie celých nechtov. Na záver červený gél zafixujte vrchným leskom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022