Blog

Červeno hnedý UV gél LONEL 5 ml


ID2737
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 37 kusov
Vínovo červený gél na trvácne lakovanie gélových nechtov. Nanášajte ho na vopred vymodelované gélove alebo akrylové nechty. Pomocou plochého štetca ho... Celý popis
Naša cena 3.59 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Vínovo červený gél na trvácne lakovanie gélových nechtov. Nanášajte ho na vopred vymodelované gélove alebo akrylové nechty. Pomocou plochého štetca ho nanesieme minimálne v dvoch tenkých vrstvách, kde každú vrstvu necháme zvlášť polymerizovať v UV alebo Dual lampe. Dĺžka tvrdnutia sa mení od danej lampy . Výpotok môžete očistiť čističom gélu až úplne na záver.
farba červená
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Dve vrstvy gélu

Gél pred použitím premiešajte pomocou pomarančového drievka alebo štetca. Na nechty ho nanášajte spolu s podkladovou vrstvou.  Použite jednu alebo dve farebné vrstvy. Podľa potreby. Všetky vrstvy gélu nechajte vytvrdnúť v UV lampe. Ako konečnú vrstvu použite vrchný UV gél. Vďaka nemu sa budú nechty pekne lesknúť. 

dve vrstvy

Ako postupovať

Gél môže byť usadený, preto ho pred nanášaním na nechty premiešajte. Urobte to opatrne a použiť na to môžete pomarančové drievko. Už pri premiešavaní si môžete všimnúť, že gél je dobre pigmentovaný a dobre kryje. Naneste ho na nechty radšej v dvoch tenších vrstvách, aby poriadne vytvrdol. Jednotlivé vrstvy gélov nechajte vytvrdnúť v 36W UV lampe 2 minúty a v 9W lampe 4 - 5 minút. UV gél je s výpotkom, ktorý očistíte pomocou čističa gélu.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022