Návody a inšpirácie

Červeno hnedý UV gél LONEL 082 5ml


ID2737
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme 28 kusov
Vínovo červený gél na trvácne lakovanie gélových a polygélových nechtov. Nanášajte ho v dvoch alebo troch tenkých vrstvách. Každú vrstvu necháme zvlášť... Celý popis
Naša cena 3.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Vínovo červený gél na trvácne lakovanie gélových a polygélových nechtov. Nanášajte ho v dvoch alebo troch tenkých vrstvách. Každú vrstvu necháme zvlášť polymerizovať v UV alebo Dual lampe. Dĺžka tvrdnutia sa mení od danej lampy. V UV lampe 2 minúty, v UV LED dual lampe 30 až 60 sekúnd. Tvrdnutím gélu v lampe vzniká na povrchu nechtov lepkavá vrstva, výpotok. Ten odstráňte len v prípade potreby pomocou cleanera a buničiny.
farba červená
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
objem 5 ml

Dve vrstvy gélu

Gél pred použitím premiešajte pomocou pomarančového drievka alebo štetca. Na nechty ho nanášajte na vytvrdnutý base gél, alebo modeláž. Použite jednu alebo dve farebné vrstvy. Podľa potreby. Všetky vrstvy gélu nechajte vytvrdnúť v UV alebo UV LED lampe. 

dve vrstvy

Ako postupovať

Gél môže byť usadený, preto ho pred nanášaním na nechty premiešajte. Urobte to opatrne a použiť na to môžete pomarančové drievko. Už pri premiešavaní si môžete všimnúť, že gél je dobre pigmentovaný a dobre kryje. Naneste ho na nechty radšej v dvoch tenších vrstvách, aby poriadne vytvrdol. Jednotlivé vrstvy gélov nechajte vytvrdnúť v 36W UV lampe 2 minúty a v 9W lampe 4 - 5 minút. UV gél je s výpotkom, ktorý očistíte pomocou čističa gélu.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024