Blog

Naked true High light LED gél 4g

SILCARE

ID4462
SILCARE
Na sklade Máme už len 1 kúsok!
Orieškový LED gél s krátkym časom tvrdnutia v LED lampe. Super rýchlo vytvrdne aj v dual lampe. Aplikujte ho v tenkých vrstvách na vymodelované nechty.... Celý popis
Naša cena 4.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Orieškový LED gél s krátkym časom tvrdnutia v LED lampe. Super rýchlo vytvrdne aj v dual lampe. Aplikujte ho v tenkých vrstvách na vymodelované nechty. Každú vrstvu vložte do LED lampy, alebo dual lampy na 30-60 sekúnd. Čas závisí od výkonu lampy. Lepkavý povlak neutierajte, ale nechajte ho nech plní svoju funkciu a vytvorí väzbu s ďalšou nanesenou vrstvou. Rýchlo tvrdnúci gél vám ušetrí more času.
farba hnedá
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm

Jemný odtieň gélu

Orieškový LED gél, vďaka ktorému budú vaše nechty krásne upravené no napriek tomu stále nenápadné s jemným hnedým odtieňom. Gél je stredne hustý. Aplikujte ho na nechty v dvoch tenkých vrstvách  a každú z nich nechajte vytvrdnúť v LED alebo UV lampe. Na nanášanie použite plochý štetec a dbajte na to, aby gél nezatiekol ku kožičke. Na záver nechty pretrite vrchným gélom. 

jemny odtien gelu

Svetlý orieškovo béžový gél aplikujeme na povrch umelých nechtov alebo počas modelovania. Je veľmi silno pigmentovaný a stredne hustý. Dobre sa nanáša na necht pomocou štetca. LED gél nie je potrebné nanášať vo veľkých množstvách. Vďaka vysokej krycej schopnosti ho postačí naniesť v jednej tenkej vrstve. LED gél vytvrdne v LED alebo DUAL lampe za 30 až 60 sekúnd.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022