Blog

Dainity pink High light LED gél 4g

SILCARE

ID4461
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledných 25 kusov
Púdrový LED gél s extra rýchlym tvrdnutím v LED lampe, alebo v dual lampe. Nanášajte ho na vymodelované nechty v tenkej vrtsve a vložte do LED lampy na... Celý popis
Naša cena 4.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Púdrový LED gél s extra rýchlym tvrdnutím v LED lampe, alebo v dual lampe. Nanášajte ho na vymodelované nechty v tenkej vrtsve a vložte do LED lampy na 30 až 60 sekúnd. Čas závisí od výkonu lampy. Farebnú vrstvu môžete podľa potreby zopakovať. Lepkavosť medzi vrstvami neutierajte, aby medzi nimi vytvorila väzbu. Tento gél vám ušetrí čas.
farba ružová
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm

Po vytvrdnutí

LED gél jemnej púdrovej farby pôsobí na nechtoch elegantne. Je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. Na nechty ho nanášajte opatrne, aby nezatekal. Nanášajte ho plochým štetcom. Použite dve tenké vrstvy gélu, pričom každú z nich necháte uschnúť. Na vytvrdnutie použite LED lampu, kde LED gél vytvrdne za 30-60 sekúnd alebo UV lampu, v ktorej je doba tvrdnutia tohto gélu 2 minúty. 

po vytvrdnuti

Je to farebný LED gél, ktorý v LED lampe alebo v DUAL lampe vytvrdne za veľmi krátky čas. Čas tvrdnutia záleží od výkonu použitej lampy. Zvyčajne je to za 30 až 60 sekúnd. LED gél má krásnu pastelovo púdrovú farbu s vysokou pigmentáciou. Vďaka pigmentácii postačí LED gél naniesť 1 až 2 krát. Môžeme ním zafarbiť celé nechty alebo použiť len na zdobenie.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022