Blog

Biely High light LED gél 4g

SILCARE

ID4445
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 24 kusov
Snehovo biely LED gél bianco vyššej kvality. Určený na bielu špičku, alebo na zdobenia. Je stredne hustý. V LED lampe tvrdne 30-60 sekúnd, podľa typu lampy.... Celý popis
Naša cena 6.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Snehovo biely LED gél bianco vyššej kvality. Určený na bielu špičku, alebo na zdobenia. Je stredne hustý. V LED lampe tvrdne 30-60 sekúnd, podľa typu lampy. Po vytvrdnutí sa na povrchu vytvára lepkavá vrstva. Tá slúži na spevnenie väzieb medzi jednotlivými nanesenými vrstvami gélu. Vytvrdne aj v UV lampe no za 2 minúty.
farba biela
výška 2.5 cm
šírka 3 cm
dĺžka 3 cm
štítok Zľava

Gél v dvoch vrstvách

Biely UV gél je vhodný na vymodelovanie bielej špičky pri francúzskej manikúre. Využiť ho môžete aj pri iných zdobeniach. Tento UV gél je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. Dbajte na to, aby pri nanášaní nezatekal ku kožičke. Každú použitú vrstvu nechajte vytvrdnúť v lampe. V LED lampe tvrdne 30-60 sekúnd. V UV lampe sa doba tvrdnutia predĺži na 2 minúty. 

gel v dvoch vrstvach

LED gél na francúzsku manikúru, kreslenie alebo aj na celoplošné zafarbenie. Má mnoho využití pri modelovaní a zdobení nechtov. Je snehovo bielej farby. LED gél má veľmi dobrú pigmentáciu, preto dobre kryje. Nie je potrebné ho nanášať vo veľkých množstvách. Pre dosiahnutie požadovaného výsledku ho postačí naniesť v jednej tenkej vrstve. Tento LED gél vytvrdne v LED a DUAL lampe za veľmi krátky čas, 30 až 60 sekúnd.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2022