Medový depilačný vosk Simple Use Beauty 100 ml

ID3773

Vosk na depiláciu Simple Use Beauty Sweet Honey medový so širokou roll-on hlavicou. Prírodné zloženie depilačného vosku pre šetrnú depiláciu a epiláciu.... Celý popis

Bežná cena 2.65 €
Ušetríte 17% 0.46 €
Naša cena 2.19 €
Zľava platí do 17.06.2025
Uvedené ceny sú s DPH (23%)
Vosk na depiláciu Simple Use Beauty Sweet Honey medový so širokou roll-on hlavicou. Prírodné zloženie depilačného vosku pre šetrnú depiláciu a epiláciu. Vyrobený v Grécku.
šírka 5.5 cm
dĺžka 14 cm
výška 2 cm
objem 100 ml

Prémiový depilačný vosk PREMIUMS Sweet Honey roll-on 100ml

Vyskúšajte profesionálny depilačný vosk PREMIUMS s pokročilou receptúrou, vďaka ktorej patrí značka Simple Use Beauty medzi svetových lídrov v oblasti voskovania a epilácie. Pokročilé zloženie pre rýchle a hladké výsledky. Tento prémiový vosk na depiláciu sa nanáša v tenkých a elastických vrstvách, čo zaručuje efektívne odstránenie chĺpkov už na prvý pokus. Je ideálny pre salóny aj náročné domáce používanie.

Prečo si vybrať Simple Use Beauty PREMIUMS:

  • Prémiové zloženie pre maximálnu účinnosť a minimálnu bolesť.

  • Jednoduché nanášanie v tenkej vrstve.

  • Rýchle výsledky už po prvom strhnutí.

  • Bohatá ponuka variantov podľa typu pokožky a preferencií.

  • Vhodný na profesionálne aj domáce použitie.

Použitie:

 Vosk ohrievajte v elektrickom ohrievači 30 - 60 minút. Zohriaty vosk naneste na pokožku v smere rastu chĺpkov, priložte depilačný papier a strhnite. Pokožku ošetrite mliekom alebo olejom po depilácii.