Blog

Ako sa používa Polygél na nechty?

Prečítate za 2 minúty

POLY gél je inovácia v nechtovom dizajne a na trhu. Jedná sa o produkt, ktorý je zložený z akrylu a gélu. Vďaka tomuto zloženiu sú nechty po polymerizácii v UV, LED alebo DUAL lampe tvrdšie, pevnejšie, stabilnejšie, odolnejšie ale aj pružnejšie než gélové nechty. Veľkou pozitívnou zmenou pri tomto produkte oproti gélu, či akrylu je modelácia a nanášanie POLY gélu. Hustota hmoty zabraňuje akémukoľvek zatečeniu na kožičku, alebo mimo stanovenému tvaru na šablóne. Hmota drží tvar, preto je vhodná nie len pre začiatočníka, ale aj pre profesionálnu dizajnérku, ktorej ušetrí kopec práce a času. Pri práci používame štetec na gél, najlepšie s prírodným vlasom, ktorý namáčame do POLY liquidu alebo cleaneru, aby sa gél nelepil na štetec.

Modelovanie na tipe

Pripravíme si nechtovú platničku a prilepíme umelý tip rovnako, ako pri modelovaní akrylom, alebo UV gélom. Ak je necht predĺžený, nanesieme potrebné prípravky na odmastenie nechta POLY prep a na priľnutie gélu POLY grip. Aplikujeme základnú vrstvu, ktorá je čírej farby POLY base na celý necht v tenučkej vrstve a vložíme do lampy na vytvrdnutie. Dĺžka vytvrdnutia je individuálna, záleží od sily danej lampy. Pokračujeme POLY gélom cover. Ten aplikujeme na necht a štetcom ho začneme modelovať. Miernym tlakom roztláčame POLY gél na nechte. Vytvoríme správny tvar nechta, c-oblúk a vložíme do lampy na vytvrdnutie. POLY gél je výborný v tom, že vieme ním celkom rýchlo a jednoducho vymodelovať necht tak dokonale, že prebrúsenie nejakých nedostatkov na záver je úplne minimálne. Vyhladený necht očistíme od prachu a prelakujeme ho vrchným leskom POLY finish. Aj ten necháme polymerizovať. Vymodelované nechty môžeme prelakovať farebným gélom alebo gél lakom.

ID2729
Nail prep LONEL 10 ml
Máme viac ako 50 kusov
3.99 €
2.19 €
ID2734
Primer LONEL 11 ml
Máme viac ako 50 kusov
3.99 €
2.19 €
ID5102
POLY gél LONEL UV LED finish 5 ml
Máme viac ako 50 kusov
4.99 €
ID11777
17.90 €
10.95 €

Modelovanie na šablóne

POLY gél je ideálny priam určený na predlžovanie nechtov pomocou šablóny. Postup, nanášanie aj použité prípravky sú rovnaké ako pri modelovaní na tipe. POLY gél zo šablóny nesteká a krásne drží vymodelovaný tvar. Takto predĺžené nechty pôsobia prirodzene. Sú odolnejšie proti nárazu a nepoškodzujú nechtovú platničku.

Prácu s POLY gélom si hneď obľúbite. Pred aplikáciou je dobré, POLY gél premiešať, pretože pri dlhšom nepoužívaní môže dôjsť k rozdeleniu hmoty tak, že gél je na dne nádoby a akryl na jeho povrchu. Je to normálny proces, ktorý sa môže, ale nemusí uskutočniť.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023