Blog

  1. Nálepkové šablóny

Nálepkové šablóny


ID4100
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme 12 kusov
Holografické airbrush šablóny. Nalepte ich na nalakovaný alebo gélový necht a lakom, gélom, alebo ombré technikou pretrite povrch. Šablónu odstráňte a... Celý popis
Naša cena 1.39 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Holografické airbrush šablóny. Nalepte ich na nalakovaný alebo gélový necht a lakom, gélom, alebo ombré technikou pretrite povrch. Šablónu odstráňte a nechajte uschnúť. Na nechtoch vznikne pekné pravidelné zdobenie podobné sieti. V balení je 9 šablón s rozmerom 2,8 x 2,4 cm.
štítok Novinka
šírka 10 cm
dĺžka 15 cm

Zdobenie po uschnutí

Krásne zdobenie vytvorené pomocou zdobiacej nálepky. Zdobenie nechtov touto šablónou je jednoduché a rýchle. Prilepte ju na vopred pripravený necht. Pretrite ju lakom alebo použite hubku a lak aplikujte technikou ombre. Ešte predtým ako lak uschne, šablónu odstráňte. Na záver naneste na celý povrch nechta číry lak, aby ste zdobenie zafixovali. 

zdobenie po uschnutí

Samolepiace šablóny slúžia na zdobenie nechtov celoplošne. Na vopred vymodelovaný necht prilepíme precízne šablónku, aby vzor, ktorý chceme dosiahnuť, sa nezlial. Lak môžeme naniesť pomocou štetca, alebo hubkou určenou na ombré. Pre intenzívny vzor zvolíme hustejší a viac pigmentovaný lak, ktorý dobre kryje. Po nanesení ozdobného laku, šablónu z nechtu hneď odstránime, a po uschnutí celý vzor zafixujeme vrchným leskom.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2023